Oceanview Suites
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Γρήγορο check-in/ -out | Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο τέννις |
| Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge | Συνεδριακές εγκαταστάσεις Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Oceanview Suites St. George's βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και απέχει 650 μέτρα από το Φρούριο George. Το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους.
Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Τροπικός Κήπος Hyde Park Tropical Garden που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Μπορείτε επίσης να πάτε στην Παραλία Grand Anse που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο.
Επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το διαμέρισμα διαθέτει ιδιωτικό μπάνιο. Eπίσης, το κατάλυμα προσφέρει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Το κατάλυμα διαθέτει μικρή κουζίνα, όπου οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους. Το Oceanview Suites απέχει 200 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων St George's Terminus, ο οποίος σας συνδέει με πολλά αξιοθέατα. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες πρόσβαση σε βεράντα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Φρούριο Fort Frederick1743 χλμ.
- Carenage338 χλμ.
- Sunnyside Garden2560 χλμ.
- Grenada Golf and Country Club2801 χλμ.
- Seventh Day Adventist Church1850 χλμ.
- Mount Pandy Beach2289 χλμ.
- Grenada Distillers Limited1382 χλμ.
- Grenada Crafts Center1442 χλμ.
- Tan Tan Beach2147 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Maurice Bishop11 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Υποαλλεργικά δωμάτια
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κάρτα-κλειδί
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ένα γήπεδο τέννις
- Δημόσιο λουτρό
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Υπηρεσίες καταστημάτων
- Ποτό καλωσορίσματος
- Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
- Happy hour
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Επιτραπέζια παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το Oceanview Suites;
Market Square καθώς και Christ of the Deep βρίσκονται κοντά στο το Oceanview Suites. - ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Oceanview Suites;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Oceanview Suites στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Oceanview Suites;
Η τιμή κράτησης στο το Oceanview Suites αποτελεί 275$. - ❓
Στο το Oceanview Suites έχει πάρκινγκ;
Το το Oceanview Suites παρέχει ιδιωτική στάθμευση.